Значні події Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі
19-го грудня 2012 року
        19 грудня 2012 р. в читальному залі бібліотеки ДФ УДУФМТ відбувся відкритий виховний захід: літературно-художня композиція «У ПОШУКАХ ЩАСТЯ: СІМ СТЕЖОК ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ» - до 290-річниці від Дня народження видатного сина українського народу. Виховний захід підготували та провели Марченко-Паладян Лариса Петрівна та Красневич Тетяна Іванівна - викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін . А також студенти групи 9ФК-12-2: Гріднєв Данило (в ролі Григорія Сковороди), Гусєва Крістіна, Кравченко Ксенія, Лукашевич Оксана, Черевко Юлія, Шапарєва Олена .
       З вступним словом виступила викладач Марченко-Паладян Л.П.
       У виступах студентів звучали цікаві факти з біографії, педагогічної, творчої діяльності Григорія Савича, які супроводжувалися кадрами із документального фільму та презентації. Звучали пісні на слова і музику самого відомого українського мандрівника - Сковороди.
       Додатково прикрасили захід і книжкова виставка, і композиція з вінка калини та свічка-пам’яті, встановлені на вишитому українському рушнику, і стіннівка.   
       З творчістю Сковороди знайомилися студенти І курсу (групи 9ФК-12-2, 9ФК-12-3, 9ФК-12-4), які отримали від Лариси Петрівни запрошення прийняти участь в творчому конкурсі на тему «МОЯ ПЕРША  СТЕЖКА».  
       Дякуємо всім учасникам, присутнім викладачам, працівникам бібліотеки, студентам, хто виявився не байдужим до творчості Сковороди.

    
Інформацію підготувала викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  Марченко-Паладян Лариса Петрівна.